TJ Sapeli Polná - SK Bystřice nad Pernštejnem  4:1 (2:0)
góly: Holý Jan

Domácí po půli vedli

První poločas zápasu s Bystřicí byl v režii Sapeláků a činil se hlavně útočník Michal Čekal, který otevřel skóre v 9. minutě po kolmici Marka Šimka - 1:0. Domácí byli nadále lepším celkem a nakonec se jim povedlo vstřelit i druhou branku. Ve 41. minutě usměrnil hlavou do brány centr Dvořáčka Čekal a připsal si svoji druhou branku v zápase - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhé půle domácí vstoupili vlažněji a Bystřice začala mít herní převahu. Hosté si vytvořili dvě nadějné příležitosti, ale obě střely domácí bránu minuly. Na druhé straně mohl skóre dvakrát navýšit Mužík, ale jeho samostatné úniky vychytal brankář Pečinka. Uklidňujících branek se domácí dočkali až v 78. a 82. minutě, kdy se prosadil střídající Tomáš Sedláček a stoper Urbánek - 4:0. Bystřice se přece jen čestného gólu dočkala, když šest minut před koncem snížil Holý a sebral tak legendárnímu gólmanovi Petru Koubkovi třetí čistě konto v sezóně - 4:1.

TJ Sapeli Polná / web

SK Bystřice nad Pernštejnem B - TJ Moravec 7:2 (6:1)

góly: Čech David 4x, Chudoba Radim, Straka Martin, Feifer Adam,

Bystřice rozhodla už v prvním poločase, David Čech se trefil čtyřikrát

V základní sestavě se objevil po delší době David Čech a už v 8. minutě poslal rezervu Bystřice do vedení. Tento hráč se podruhé trefil v 11. minutě, na něj navázal v 16. minutě Radim Chudoba a domácí vedli už 3:0. David Čech zkompletoval hattrick už v 18. minutě a Moravec už definitvně odpadl. Bůra domácí dokázali dát ve 25. minutě Martin Straka. Pak Moravec alespoň dokázal vstřelit čestnou branku, Josef Bryndač ve 36. minutě snížil na 1:5. Domácí ale ještě se jednou prosadili, počtvrté se trefil David Čech ve 42. minutě.

Oba týmy daly jeden gól

Ve druhém poločase se utkání už jenom dohrávalo a jediná otázka byla, jaké bude konečné skóré. Jako první upravil stavem na 2:6 v 64. minutě Josef Cimbálník. Pak se dočkal také Adam Feifer, který se prosadil z penalty v 74. minutě. Domácí tak ovládli toto utkání 7:2. Ke skóré hlavně přispěl autor hned 4 gólů David Čech. Hosté se dvakrát dokázali prosadit, takže tak vyloženě hrozný zápas to nebyl pro Moravec.

Autor: Vojtěch Černý

zdroj: fotbalunas.cz

PŘÍPRVKY:

Zápasy se Žďárem a Humpolcem ukončili sezónu nejmladších kategorií. Ty teď čekají víkendové turnaje.